Kuchnia na wymiar

Kuchnia na wymiar to meble do najważniejszego pomieszczenia w każdym mieszkaniu i domu, które możesz zaplanować według własnych potrzeb i oczekiwań. Nieważne czy masz małą kuchnię w mieszkaniu, czy dużą kuchnię z jadalnią w domu - każdą możemy zaprojektować tak, żeby była maksymalnie funkcjonalna, trwała i piękna.

Jak zaplanować aranżację kuchni na wymiar?

Punktem wyjścia powinno być dobre rozpoznanie przestrzeni, którą dysponujemy. Trzeba ustalić czy tworzymy kuchnię w nowym mieszkaniu / domu, czy dobieramy meble i rozwiązania do pomieszczenia już zagospodarowanego. Istotne jest również czy możliwe są zmiany w organizacji wszystkich przyłączy i innych elementów, które wpływają na umiejscowienie poszczególnych elementów kuchni, czy musimy pracować z uwzględnieniem istniejącego stanu rzeczy?

Tworząc projekt swojej nowej kuchni trzeba pomyśleć o układzie mebli i wszystkich sprzętów, który zapewni nam komfort pracy i sprawi, że wszystko zawsze będzie pod ręką. Konieczne jest przygotowanie prawidłowych pomiarów całego pomieszczenia, uwzględniających wszystkie stałe elementy (rury, przyłącza, instalacja elektryczna, a także okna, drzwi i inne tego typu elementy). W tym celu warto skorzystać z usługi bezpłatnej konsultacji i pomiaru, którego dokona nasz specjalista. Wtedy będziemy mieli pewność, że wszystkie dane potrzebne do zaprojektowania Twojej nowej kuchni na wymiar zostaną przygotowane prawidłowo.

W naszej firmie możesz zamówić zarówno meble kuchenne w połysku, macie, półmacie jak i fornirowane oraz z płyty laminowanej. Pracujemy na różnych materiałach i zawsze dobieramy najlepsze rozwiązania dla danej kuchni, zarówno pod kątem wygody, jak i możliwości budżetu. Więcej o różnych rozwiązaniach, które stosujemy w kuchniach naszych Klientów, możesz przeczytać na naszym blogu.

Realizacja kuchni na wymiar:

Gdy zdecydujesz się na meble do kuchni stworzone dla Ciebie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, wówczas cały proces będzie wyglądał w następujący sposób:

  • telefoniczne lub e-mailowe ustalenie miejsca, daty i godziny spotkania
  • spotkanie w miejscu inwestycji, wykonanie pomiarów, ustalenie kompozycji zabudowy meblowej oraz wybór materiałów konstrukcyjnych
  • stworzenie projektu i naniesienie ewentualnych zmian na życzenie Klienta
  • wycena realizacji
  • podpisanie umowy o wykonanie mebli na wymiar
  • wykonanie oraz montaż mebli
  • finalizacja zamówienia

Ile kosztują meble kuchenne na wymiar?

Nasi specjaliści po dokonaniu pomiarów są w stanie przygotować dla Ciebie wstępną wycenę i kalkulację. Oferujemy korzystne ceny i potrafimy dopasować się do potrzeb różnych Klientów. Pracujemy na sprawdzonych, najlepszych materiałach konstrukcyjnych i okuciach, stosujemy nowoczesne rozwiązania systemowe (m.in. marek Blum, Hettich, Peka i wiele innych). Trzeba jednak pamiętać, że różnica w cenie pomiędzy gotowymi meblami z sieciówek, a meblami zaprojektowanymi i przygotowanymi specjalnie dla Ciebie, według Twojego pomysłu i oczekiwań, jest ogromna. Warto wziąć również pod uwagę, że u nas dostaniesz meble bez porównania trwalsze i lepsze niż te, które można kupić gotowe w sklepie. Stawiamy na funkcjonalność naszych mebli kuchennych, wygodę użytkowania i trwałość, a to wszystko wpływa bezpośrednio na cenę.

Jaka jest cena mebli na wymiar? 

Istnieje wiele czynników, które wpływają na finalny koszt mebli kuchennych, takie jak rodzaj i konkretny model danego okucia, rodzaj płyty (mdf, laminat) oraz jej powłoka (połysk, mat). Dotyczy to każdego elementu wykorzystanego do wykonania danej zabudowy, więc nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na ogólne pytanie ile kosztuje kuchnia. Dlatego też, dla każdego Klienta musi zostać wykonana indywidualna wycena. Zadzwoń lub napisz do nas, aby dowiedzieć się ile będzie kosztowała Twoja kuchnia.

Ile czasu zajmuje realizacja mebli kuchennych na wymiar?

Najprościej byłoby powiedzieć, że to zależy :-) Na czas realizacji całego przedsięwzięcia wpływa wiele różnych czynników. Dokładamy wszelkich starań, żeby to wszystko, co jest po naszej stronie, trwało możliwie najkrócej. Zawsze dotrzymujemy umówionego harmonogramu, pracujemy terminowo.

Zadzwoń lub napisz do nas a dowiesz się więcej na ten temat.