Blog

 • Standardowe wymiary szafek kuchennych

  Zdecydowaną zaletą kuchni na wymiar jest możliwość wykonania szafek kuchennych według indywidualnych upodobań Klienta. Przy projektowaniu mebli kuchennych należy jednak wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów dotyczących standardów odnoszących się do wymiarów poszczególnych szafek (...)

 • Jakie materiały do łazienki?

  Dobór odpowiednich materiałów do nowej łazienki determinuje jej funkcjonalność oraz zadowolenie z użytkowania. Zanim zamówisz meble, warto zorientować się, jakie materiały są najlepsze oraz jakie będą odpowiednie do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Zapraszamy na krótki przegląd materiałów dedykowanych łazienkom.

 • Fronty lakierowane w połysku vs fronty z akrylu

  Nasza stolarnia w Warszawie wykonuje zarówno fronty lakierowane w połysku, jak i fronty z akrylu. Zanim zdecydujesz się na konkretny rodzaj frontów w swoich meblach, poznaj wady i zalety obu rozwiązań. To zagwarantuje, że nowa kuchnia całkowicie spełni Twoje oczekiwania.

 • Dlaczego warto zastosować szkło między szafkami w kuchni?

  Do niedawna między szafkami w kuchni przyklejało się kafelki. Teraz nowoczesne kuchnie są wyposażone w szkło, które daje znacznie lepszy efekt estetyczny i większą funkcjonalność. Zobacz, dlaczego i kiedy warto zastosować szkło.

 • Blaty z płyt mineralno-akrylowych

  Blaty z płyt mineralno-akrylowych są prawdziwych hitem ostatnich lat. Wyjątkowo trwałe, atrakcyjne i odporne na uszkodzenia, czynią kuchnię funkcjonalną i bezpieczną. Zobacz, jakie zalety będzie miał blat z płyt mineralno-akrylowych.

 • Blaty z płyty wiórowej

  Blaty z płyt wiórowych są bardzo popularne, gdyż oprócz niskiej ceny cechują się wysokim poziomem odporności na wiele czynników niszczących. Oczywiście nie są też pozbawione wad, dlatego decydując się na blat z płyty wiórowej, trzeba mieć świadomość korzyści, jakie wynikną z jego posiadania, ale i pewnych minusów.