Kuchnia 1

Kuchnia lakierowana w połysku przy wykorzystaniu palety barw ICA wygląda przede wszystkim bardzo świeżo i nowocześnie. Wnętrze, mimo że małe, nabrało przestronności, a przemyślany układ szafek sprawił, że kuchnia jest bardzo funkcjonalna. Sprzęty kuchenne zostały zabudowane, a doskonałej jakości materiały pozwoliły na uzyskanie luksusowej i ponadczasowej stylistyki oraz wytrzymałości.

Korpusy mebli w tej kuchni wykonaliśmy z zastosowaniem białej płyty laminowanej, natomiast blat powstał z płyty mineralno-akrylowej. Zastosowanie tego materiału pozwoliło nam na umieszczenie podwieszanego zlewu pod blatem. W kuchni zastosowano podszafkowe oświetlenie LED oraz nowoczesny okap, który po złożeniu nie jest widoczny od frontu.

W kuchni zostały zastosowane okucia firmy Blum, natomiast szuflady kuchenne pochodzą od producenta GTV. Zostały zabudowane sprzęty kuchenne takie jak lodówka, zmywarka i piekarnik. Tunele wentylacyjne odprowadzające powietrze z okapu zostały poprowadzone wewnątrz korpusów szafek, co pozytywnie wpłynęło na walory wizualne całej kuchni oraz umożliwiło wykorzystanie przestrzeni w szafkach. Między blatem a szafkami wiszącymi został zamontowany panel HPL, dzięki któremu pomieszczenie wygląda na jeszcze większe, a dodatkowo proces sprzątania jest znacznie szybszy i łatwiejszy.