Kuchnia 12

Nieduża kuchnia na wymiar została zaaranżowana w bieli, która idealnie współgra z intensywnym kolorem płytek zamieszczonych pomiędzy szafkami a blatem. Gładkie fronty szafek górnych i dolnych zostały polakierowane na wysoki połysk.

Dzięki wysokiej zabudowie poprowadzonej pod sam sufit, maksymalnie wykorzystano przestrzeń małego pomieszczenia. Biały kolor mebli na wymiar sprawił, że pomieszczenie nabrało świeżości i lekkości.

Dolne szafki zabudowy kuchennej otwierają się za pomocą uchwytów frezowanych, dzięki czemu uzyskano gładką i jednolitą powierzchnię frontów. Zastosowano blat kuchenny w kolorze drewna, który pięknie komponuje się w kontraście z jednolitymi, białymi frontami i dodaje nieco przytulności.

Sprzęty takie jak piekarnik czy zmywarka zostały zabudowane. W jednej z szafek górnych zamontowano nowoczesny okap, który po złożeniu jest ukryty za frontem. Kuchnia została wykonana z zastosowaniem wysokiej jakości systemów firmy Blum, tj. zawieszki szafek górnych, zawiasy oraz systemy prowadnic szufladowych z pełnym wysuwem i cichym zamykaniem.

Bardzo praktycznym i ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie podszafkowego oświetlenia LED, które zapewnia równomierne doświetlenie blatu kuchennego.