Kuchnia 2

Kuchnia utrzymana w biało-czarno-czerwonej kolorystyce jest jednocześnie minimalistyczna i ciekawa. W przypadku tej kuchni korpusy wykonaliśmy z białej, laminowanej płyty wiórowej, natomiast fronty mebli zostały polakierowane w macie, co w połączeniu z lakierowanym szkłem między szafkami, daje świetny efekt estetyczny.

Szuflada kosza oraz zmywarka otwierane są za pomocą podfrezowania wykonanego we frontach, natomiast wiszące szafki otwierane są poprzez tip-on Blum. Producentem szuflad jest firma GTV. Dodatkowo w szafce narożnej został zamontowany system Magic Corner, będący zestawem wysuwanych koszy, które znacznie ułatwiają codzienne zadania. W blacie wykonanym z płyty mineralno-akrylowej zamontowaliśmy podblatowy zlew.

Producentem zawieszek do szafek, spowalniaczy, zawiasów oraz podnośników frontów jest firma Blum. Doskonałej jakości materiały użyte do wykonania kuchni to jednak nie wszystko, gdyż zależało nam również na tym, by kuchnia prezentowała się bardzo nowocześnie. Dlatego też pomiędzy szafkami umieściliśmy lakierowane szkło w kolorze czerwonym, zabudowaliśmy sprzęty kuchenne oraz wzbogaciliśmy całość podszafkowym oświetleniem LED z włącznikiem.