Kuchnia 3

Ta nowoczesna kuchnia to prawdziwa zabawa formą i materiałami. Elementem, który najbardziej przykuwa uwagę, są geometryczne wzory szafek. Lakierowane i fornirowane w macie fronty wykonano przy użyciu różnych barw palety NCS, RAL oraz ICA. Korpusy to natomiast biała i popielata płyta laminowana.

Fronty szafek otwierają się zarówno poprzez podfrezowanie, jak i system tip-on firmy Blum. Blat kuchenny układający się w kształt litery C wykonaliśmy z płyty mineralno-akrylowej Kerrock, w której zamontowany został podblatowy zlew. Pod zlewem natomiast znalazł się młynek do resztek marki Franke. Zawieszki szafek, zawiasy oraz spowalniacze wykorzystane w tej kuchni pochodzą z firmy Blum, natomiast szuflady z firmy GTV. Dodatkowo kuchnia wyposażona jest w system Magic Corner oraz Cargo Peka i regulowane nogi Grass.

Między szafkami zainstalowaliśmy szkło lakierowane. Sprzęty takie jak piekarnik, lodówka, zmywarka, mikrofalówka oraz okap i jego tunel wentylacyjny, zostały zabudowane. Natomiast przy ścianie obok okna została zamontowana specjalna płyta z polakierowanej blachy, na której domownicy mogą umieszczać pamiątkowe magnesy.