Kuchnia 5

Przykład tej kuchni pokazuje, że odpowiedni projekt i rzetelne wykonanie mebli owocują efektem, obok którego nie da się przejść obojętnie. Minimalistyczna kuchnia na wymiar w kolorze białym została wykonana w macie, co w połączeniu z ciemnymi elementami daje bardzo estetyczny i ponadczasowy wygląd. Korpusy mebli wykonaliśmy z białej płyty laminowanej, a fronty szafek wzbogaciliśmy o funkcjonalne podfrezowania.

Listwy nad blatem oraz noga pod hokery zostały wykonane z wilgocioodpornej płyty MDF. Płyty te wyściełane są włoskim laminatem, który cechuje się wysoką odpornością na zarysowania. Ścianę w kuchni zdobi panel z płyty wiórowej laminowanej 3D oświetlony taśmą RBG LED. Blat kuchenny wykonaliśmy z płyty mineralno-akrylowej o grubości 42 mm, natomiast wiszące szafki zostały zwieńczone lakierowanymi panelami, w których zatopione są aluminiowe listwy z taśmami LED. Sensor zamontowany w lampie pozwala na sterowanie światłem poprzez zbliżenie dłoni. Funkcjonalności zabudowie dodają szuflady, zawiasy ze spowalniaczami oraz cargo marki Blum.

W celu uzyskania wysokiej estetyki i prostoty lodówka, piekarnik, zmywarka, okap i rury odprowadzające zostały zabudowane, natomiast gniazdka elektryczne ukryte za listwą nadblatową.