Kuchnia 6

Przemyślany projekt tej kuchni pozwolił nam uzyskać maksimum miejsca na niewielkiej z pozoru powierzchni. Korpusy zabudowy kuchni zostały wykonane z białej laminowanej płyty wiórowej, natomiast fronty z białej lakierowanej w połysku płyty otwieranej przez podfrezowanie i dotyk. Na bokach i frontach szafek zastosowaliśmy fronty fornirowe (dąb bielony) z podfrezowanymi uchwytami.

Materiałem konstrukcyjnym blatu jest wilgocioodporna płyta MDF, w której wykonany został ociekacz. Wygody użytkowania dodaje podwieszany zlew oraz szuflady z funkcją pełnego wysuwu i cichego domyku. Piekarnik, zmywarka, kuchenka mikrofalowa oraz okap zostały zabudowane, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt przestrzeni i minimalistyczny design.

Nogi kuchenne, zawieszki szafek, zawiasy i podnośniki klap pochodzą od marki Blum, natomiast szafka narożna to system Magic Corner. Nastrój w kuchni buduje podszafkowe oświetlenie LED oraz lakierowane szkło. Połysk mebli w połączeniu z jasną kolorystyką sprawia, że kuchnia jest bardzo przestronna i wygląda na większą, niż jest w rzeczywistości. Umiejętnie zaplanowane meble na wymiar sprawiają, że przestrzeń zyskuje całkowicie inny charakter.