Kuchnia 7

Kolejny projekt, w którym wysoka jakość materiałów łączy się z funkcjonalnością i kolorystycznym dopasowaniem. Ciemne meble kuchenne powstały z płyt laminowanych drewnopodobnych, białej laminowanej płyty wiórowej (korpusy), płyt MDF oraz ramek aluminiowych (fronty). Blat został wykonany z płyty wiórowej Krono, a pod wiszącymi szafkami umieściliśmy lakierowane panele, w których zatopiona jest aluminiowa listwa z taśmami LED. Oświetleniem tym można sterować poprzez zbliżenie dłoni.

W kuchni znajduje się 13 szuflad Magic Korner, zlew osadzony nadblatowo oraz ociekacz do naczyń ukryty wewnątrz szafki. Górne fronty wyposażyliśmy w podnośniki renomowanej firmy Blum (model Aventos HK), natomiast szafka pod zlewem zyskała szufladę z dodatkowymi relingami, dzięki czemu możliwe jest jej dowolne zagospodarowanie.

Sprzęty takie jak kuchenka mikrofalowa, piekarnik i zmywarka zostały zabudowane, natomiast lodówka obudowana, dzięki czemu wnętrze kuchni jest bardzo spójne i estetyczne. Ciemny kolor frontów szafek w połączeniu z białymi ścianami, jasnymi blatami i jasną podłogą sprawia, że kuchnia jest bardzo stylowa. Odpowiedni układ szafek pozwolił na uzyskanie wysokiej funkcjonalności.