Kuchnia 8

Nowoczesna kuchnia na wymiar utrzymana w czarno-białej kolorystyce. Fronty szafek zostały wykonane w całości z akrylu, dzięki czemu uzyskano gładką i połyskującą powierzchnię szafek. Układ szafek został zaprojektowany tak, aby nie zmniejszać pomieszczenia, świadczy o tym chociażby brak zabudowy górnych szafek do samego sufitu. W połyskujących frontach szafek odbijają się elementy z pomieszczenia, dzięki czemu uzyskuje się efekt lustra, co dodatkowo optycznie powiększa kuchnię. Białe fronty szafek nadają kuchni lekkości i sprawiają, że wygląda czysto i estetycznie.

Kuchnia wykonana z zastosowaniem wysokiej jakości systemów firmy Blum, tj. podnośniki aventos tip-on, zawieszki szafek oraz zawiasy. Szuflady firmy GTV z pełnym wysuwem wraz z cichym zamykaniem. Elementami dopełniającymi całość kuchni są uchwyty typu zobal nałożone na fronty.

Sprzęty takie jak piekarnik, lodówka, zmywarka oraz okap zostały zabudowane. Wstawiono blat laminowany wiórowy o barwie czarnej. Ściana pomiędzy szafkami została obłożona białym, matowym laminatem hpl, co znacznie ułatwi czyszczenie tej powierzchni. Podszafkowe oświetlenie LED, zapewni skuteczne i równomierne doświetlenie blatu kuchennego.