Kuchnia 9

Kuchnia stanowi połączenie białych, połyskujących frontów wykonanych z akrylu oraz frontów fornirowanych w kolorze dąb sonoma. Całość dopełnia opaska dekoracyjna wokół szafek górnych oraz blat kuchenny z laminatem hpl.

Fronty szafek dolnych otwierane są za pomocą klasycznych uchwytów, fronty szafek górnych fornirowanych od spodu poprzez wysunięty niżej front, natomiast najwyżej położone szafki otwierane poprzez naciśnięcie, za pomocą podnośników Aventos hf firmy Blum.

Funkcjonalność tej kuchni na wymiar zapewniają systemy prowadnic szufladowych z funkcją pełnego wysuwu oraz cichego domyku firmy Blum. Piekarnik, zmywarka oraz lodówka zostały zabudowane. Teleskopowy okap podszafkowy został ukryty za frontami szafek. Szafki dolne zostały ustawione na regulowanych nogach kuchennych firmy Wurth.

Dodatkowo w kuchni zostało zamontowane podszafkowe oświetlenie LED, które idealnie doświetla blat kuchenny.

Połysk mebli w połączeniu z ciepłą barwą frontów fornirowanych sprawia, że kuchnia pięknie się prezentuje i idealnie komponuje się z meblami do salonu, wykonanymi w tej samej kolorystyce (zobacz przykłady mebli RTV na wymiar).